Osmothermy

Osmo-thermy – zabieg wyszczuplający

Osmo-thermy stanowi bezpieczną i skuteczną kurację wyszczuplającą. Zabieg wykonywany w naszej klinice Anlaya Day Spa polega na połączeniu równowagi osmotycznej, procesu remineralizacji oraz zachowaniu równowagi umysłu i ciała, jaka zachodzi w trakcie zabiegów SPA. Zjawisko osmozy użyte w zabiegu pielęgnacyjnym umożliwia oczyszczenie organizmu z toksyn i w ten sposób wyszczuplenie sylwetki.

Osmo-thermy – kuracja peelingiem

Osmo-thermy to zabieg łączący wiele technik stosowanych w medycynie estetycznej i kosmetologii. Zabieg stanowi peeling połączony z termicznymi okładami, które wpływają korzystnie na stan skóry dzięki zawarciu cennych składników. Pielęgnacyjny zabieg na ciało pozwala na remineralizację tkanek oraz poprawę pracy organizmu. Oprócz pielęgnacji ciała, kuracja przynosi również relaks duszy dzięki zastosowanym olejkom eterycznym. Oczyszczona skóra odzyskuje swoją naturalną równowagę dzięki wysokiej dawce minerałów i składników odżywczych.

Osmo-thermy – co wchodzi w skład zabiegu?

Zabieg wyszczuplający i relaksujący Osmo-Thermy zawiera cenne sole morskie oraz ekstrakty z roślin. W skład zabiegu Osmo-Thermy wchodzą:

  • piasek wulkaniczny z Thaiti: odpowiadający za złuszczanie naskórka,
  • sól z Guerande,
  • ekstrakt z alg brunantnych: posiadających właściwości nawilżające i wygładzające.

Zabieg składa się z trzech komresów, które stosuje się na określone obszary na ciele.

  • Osmo-Thermy Exoliant: zabieg na całe ciało z wykorzystaniem ekstraktu z brunantnych alg, drzewa herbacianego, soli oraz specjalnego olejku (Phyto Aroma Relax),
  • Osmo-Thermy Drainage: zabieg na łydki, zawierający bez, sproszkowaną roślinę sophora japonica, sól i olejek (Phyto Aroma Drainage),
  • Osmo-Thermy Cellulite: stosowany na pośladki, uda i brzuch zabieg z użyciem owóców ananasu i papai połączonych z płatkami nagietka, solą oraz olejkiem (Phyto Aroma Cellulite),
  • Osmo-Thermy Energy: zabieg na biust, dekolt oraz plecy, wykorzystujący cynamon, imbir, sól, chabry oraz olejek (Phyto Aroma Energy).

Osmo-thermy – przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu składa się z trzech prostych etapów. Po przygotowaniu fotela w gabinecie, przechodzimy do wykonania pierwszej fazy zabiegu. Jest nią eksfoliacja, będąca specjalnym rodzajem peelingu nóg, brzucha, ramion oraz piersi. Pacjent kładzie się następnie na brzuchu, a specjalista rozpoczyna peeling pleców, barków, stóp, nóg i pośladków.

Kolejnym etapem zabiegu jest zrobienie okładów na całym ciele. Po przerwie trwającej 20 minut, podczas której pacjent leży przykryty prześcieradłem oraz elektrycznym kocem, ciało zostaje w pełni oczyszczone.

Ostatni etap zabiegu stanowi profesjonalny masaż z użyciem aromatycznych olejków eterycznych.

Osmo-thermy – czas kuracji

Cała kuracja reminalizująca trwa ok. godziny. Zabieg Osmo-thermy należy jednak powtarzać raz w tygodniu, dla osiągnięcia najlepszych i trwałych efektów.

 

Osmo – thermy

250 zł