Zabiegi na całe ciało z Energist

Wielu z nas nie jest zadowolonych ze stanu swojej skóry. Denerwują nas pojawiające się przebarwienia oraz niedoskonałości, zmarszczki czy rozszerzone naczynka. Kiedy są bardzo widoczne, czujemy się niekomfortowo i mało atrakcyjnie. Można jednak temu zaradzić! Najlepszą metodą będzie wypróbowanie urządzenia Energist.

Czym jest Energist?

Energist Ultra Plus to nowoczesne urządzenie, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie kilku różnych efektów. Jest ono wielofunkcyjne, dlatego świetnie sprawdzi się w każdym gabinecie medycyny estetycznej. Energist pielęgnuje skórę, działając podobnie do lasera, jednak ze zwiększoną skutecznością i bardziej bezpiecznie. Emituje wiązki światła, które są selektywnie absorbowane przez skórę. Taka technologia pozwala na stosowanie urządzenia jedynie na wybranych partiach ciała, nie podgrzewając niepotrzebnie tkanek sąsiadujących. Jest to więc całkowicie bezpieczna metoda, pozwalająca na dokonanie odmłodzenia skóry oraz jej depilacji.

Fotoodmładzanie z innowacyjnym urządzeniem energist

Energist to metoda odmładzania, z której skorzystać może wiele osób. Nie ma tu ograniczeń co do wieku czy płci osoby, poddającej się zabiegowi. Urządzenie świetnie sprawdzi się w przypadku zmagania się z takimi problemami, jak:

 • drobne zmarszczki,
 • piegi,
 • rumień,
 • rozszerzone naczynka,
 • zmiany trądzikowe,
 • rozszerzone pory,
 • problemy z pigmentem skóry.

Dzięki innowacyjnemu urządzeniu możliwe jest usuwanie zmian, jakie zachodzą na skórze, zmniejszając przy tym jej atrakcyjność. Energist to urządzenie, które gwarantuje bezinwazyjne odmłodzenie skóry, wykorzystując technologię pulsującego światła. To właśnie ono podgrzewa tkanki, przez co ulegają one modernizacji. Intensywne emitowanie ciepła doprowadza do zmiany wyglądu skóry, czyniąc ją gładszą oraz bardziej jednolitą kolorystycznie. By zabieg był całkowicie bezpieczny, przed samym użyciem urządzenia smaruje się wybrane miejsce specjalnym żelem chłodzącym, który znieczula naświetlaną partie ciała. Dopiero potem wykonywane są strzały świetlne, które przekształcają tkanki. Najlepsze rezultaty zabiegu z wykorzystaniem Energist otrzymywane są po wykonaniu od 4 do 6 sesji. Należy jednak pamiętać, by zachować między nimi odpowiednie odstępy (3-4 tygodnie).

Usuń niechciane owłosienie z Energist

Urządzenie Energist Ultra daje także możliwość usunięcia niechcianego owłosienia, działając podobnie do lasera. Światło, jakie wytwarzane jest za pomocą urządzenia sprawia, że zniszczeniu ulegają komórki, odpowiedzialne za wzrost owłosienia. Ciepło, jakie jest dostarczane, uszkadza włoski, nie wywołując jednak bólu. Ma ono także wpływ na melaninę, barwnik, który posiada każdy z nas, decydujący o kolorze owłosienia. Impulsy świetlne są przez nią pochłaniane, a energia świetlna przekształcana jest w energię cieplną. Przez to niszczony jest macierz włosa, uniemożliwiając mu dalsze odrastanie. Oznacza to, że usuwanie owłosienia z Energist jest niezwykle skuteczne i długotrwałe.

Korzystanie z urządzenia – czy to na pewno bezpieczne?

Energist gwarantuje, że przeprowadzenie zabiegu z jego użyciem jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje skutków ubocznych. Można go wykonywać u osób z róznymi fototypami skóry oraz o różnych rodzajach owłosienia. Ponieważ światło, jakie emituje Energist, stymuluje uwalnianie tlenu w skórze, zmniejsza tym samym ilość bakterii, odpowiedzialnych za występowanie zmian zapalnych. Przez to urządzenie sprawdzi się dobrze w pomocy z leczeniu trądziku, odblokowywaniu porów czy wygładzaniu cery. Istnieje niestety kilka przypadków, kiedy niemożliwe jest stosowanie Energist. Należą do nich:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • epilepsja,
 • podatność na światłouczulenie,
 • opalanie się kilka dni przed zabiegiem.

Przed każdym zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem, by wykluczyć ewentualne ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że sesja z użyciem Energist przyniesie oczekiwane rezultaty i nie zaszkodzi naszej skórze.