Skeyndor Aquatherm – pielęgnacja twarzy

Skeyndor Aquatherm – czym jest?

Skeyndor Aquatherm to linia kosmetyków przeznaczonych do profesjonalnej pielęgnacji skóry, powstałych na bazie wody termalnej. Woda termalna będąca głównym składnikiem produktów pochodzi ze źródła Salies de Bearn mieszczącego się w Pirenejach Francuskich.

Skeyndor Aquatherm – dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Zabieg z użyciem specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy przeznaczony jest dla cery wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień i trądziku różowatego. Zabieg przywraca zdrowy wygląd naskórka oraz odpowiada za jego funkcję obronną, hamując proces starzenia się skóry.

Skeyndor Aquatherm – z czego składa się zabieg?

Zabieg normalizujący kondycję skóry składa się z trzech cennych składników. W skład zabiegu wchodzą:

  • woda termalna: regeneruje skórę dzięki swoim właściwościom i zawartym substancjom aktywnym, łagodzi podrażnienia i likwiduje zaczerwienienia,
  • skoncentrowana woda: mgiełka, która posiada właściwości nawilżające i kojące, dzięki zawarciu składników mineralnych,
  • mleczko: oczyszcza i odświeża skórę, przeznaczona do demakijażu,
  • żel: oczyszcza skórę i łagodzi stany zapalne oraz zaczerwienienia,
  • kremy: koją, wygładzają zmarszczki, nawilżają, i chronią, przeznaczone do różnych typów cery,
  • maseczka do twarzy: zawierająca składniki roślinne, wpływa korzystnie na stan skóry.

Skeyndor Aquatherm – częstotliwość wykonywania zabiegu

Zabieg pielęgnujący skórę twarzy składa się z czterech zabiegów, które można połączyć z domową pielęgnacją. Zabieg z użyciem specjalistycznych kosmetyków wykonuje się raz w tygodniu i trwa przez ok. cztery tygodnie. Zabieg przerywa się w momencie zaobserwowania korzystnej zmiany kondycji skóry. Zabieg można wykonywać bez ograniczeń, szczególnie po zabiegu mikrodermabrazji.

Skeyndor Aquatherm – efekty zabiegu

Profesjonalny zabieg wykonywany przez nasze kosmetyczki z kliniki medycznej Anlaya Day SPA pozwala na satysfakcjonujące odmładzanie skóry i poprawę jej kondycji. Skóra po zabiegu jest uspokojona, podrażnienia są złagodzone, a trądzik różowaty i zaczerwienienia są niemal niewidoczne, podobnie jak ich objawy. Skóra jest odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i chroniona przed procesem przedwczesnego starzenia się skóry.