Skeyndor Power Hyaluronic – jak działa?

Skeyndor Power Hyaluronic to preparat wykorzystywany w Anlaya Day Spa do nowoczesnego zabiegu kosmetycznego opartego na leczeniu hydrodynamicznym. Preparat działa nawilżająco, zapobiegając utracie wody przez naskórek. Terapia powstała w oparciu o naturalny kwas hialuronowy, posiadający odpowiednią masę cząsteczkową, pozwalającą na głębokie nawilżenie skóry oraz ochronę przez niewskazaną utratą wody, przyspieszającą jej starzenie. W zabiegu wykorzystujemy serię specjalistycznych preparatów, które wpływają korzystnie na kondycję skóry.

Skeyndor Power Hyaluronic – zawartość preparatu

Głównym składnikiem terapii hydrodynamicznej jest kwas hialuronowy, który dzięki swojej zawartości przenika w skórę i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi powodującymi utratę wody.

Preparat zawiera także ksylitol oraz jego pochodne, wraz z cząsteczkami pochodzenia naturalnego. Dzięki połączeniu tych substancji, terapia hydrodynamiczna umożliwia głębokie nawilżenie skóry oraz regulację poziomu wody na wszystkich warstwach skóry, odpowiadając za poprawę naturalnej bariery ochronnej skóry oraz proces złuszczania naskórka.

Skeyndor Power Hyaluronic – wskazania do zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem preparatu powstałego na bazie kwasu hialuronowego wykonują nasi specjaliści w przypadku wszystkich rodzajów cery, a więc zarówno odwodnionej i wymagającej nawilżenia, jak i suchej, zmęczonej i szarej, wrażliwej, dojrzałej oraz ze skłonnością do występowania trądziku.

Skeyndor Power Hyaluronic – przebieg zabiegu

Po wstępnej konsultacji lekarskiej, umawiamy się z pacjentem na wykonanie zabiegu.

W zabiegu wykorzystujemy:

  • silny koncentrat z odpowiednim stężeniem kwasu hialuronowego,
  • żel do masażu: o właściwościach nawilżających i odżywczych, zawierający ksylitol,
  • żel uzupełniający niedobór wody w skórze, dzięki kwasowi hialuronowemu działa ochronnie i nawilżająco,
  • preparat z wodą polaryzowaną,
  • specjalny krem działający nawilżająco na skórę.

Skeyndor Power Hyaluronic – częstotliwość wykonywania zabiegu

Zabieg leczenia hydrodynamicznego przeprowadza się w seriach po 5 zabiegów, wykonywanych co ok. 7 dni. Efekty można wzmocnić, stosując kosmetyki do pielęgnacji domowej, jednak należy wszystko skonsultować ze specjalistą.