Skeyndor Eternal – pielęgnacja twarzy komórkami macierzystymi

Zabieg Skeyndor Eternal – na czym polega?

Profesjonalny zabieg pielęgnacji skóry twarzy wykonywany przez nasze kosmetyczki w klinice medycznej Anlaya Day SPA to zabieg wykorzystujący specjalistyczne preparaty zawierające naturalne komórki macierzyste roślin. Kuracja opiera się na najnowszych badaniach genetycznych, stanowiąc intensywną terapię odmładzającą skóry.

Skeyndor Eternal – zasada działania

Zabieg kosmetyczny posiada szerokie zastosowanie. Wszystko dzięki odżywczym składnikom, które zawierają wykorzystane w zabiegu preparaty. Główny składnik jakim są roślinne komórki macierzyste otrzymywane z jabłoni ze Szwecji odpowiadaą za regenerację i poprawę stanu skóry, a dodatkowe składniki przywracają skórze elastyczność i odpowiednią gęstość, wpływając na jej właściwe nawilżenie. Zabieg kosmetyczny rewitalizuje i odżywia zmęczoną i odwodnioną skórę. Minimalizuje widoczność zmarszczek, ujędrnia i uelastycznia skórę oraz aktywuje proces regeneracji skóry i tkanek, jednocześnie hamując proces starzenia się skóry. Zabieg jest szybki i przyjemny, przez co nazywa się go “bankietowym”.

Skeyndor Eternal – jaki jest skład kuracji?

Kuracja pielęgnująca skórę składa się ze specjalistycznych preparatów zawierających cenne składniki takie jak roślinne komórki macierzyste, kwas hialuronowy, krzem oraz ceramidy. Dzięki nim możliwa jest poprawa kondycji skóry.

Skeyndor Eternal – pielęgnacja domowa

Specjalistyczny zabieg wykonywany w naszym gabinecie kosmetycznym może być połączony z domową pielęgnacją kosmetykami. W tym celu nasz pacjent używa zestawy preparatów, na który składają się:

  • krem: umożliwiający ujędrnianie skóry,
  • serum: o właściwościach uelastyczniających,
  • olejek: wpływa na stan skóry, regenerując ją, przeznaczony na noc,
  • krem do oczu: odpowiedzialny za ujędrnianie skóry wokół oczu,
  • serum: odnawia stan skóry ciała.

Skeyndor Eternal – wskazania do zabiegu

Zabieg Skeyndor Eternal przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów cery, zarówno dla kobiet i mężczyzn, którzy skończyli 30. rok życia. Zabieg pielęgnacyjny polecamy przy skórze wymagającej natychmiastowego nawilżenia, odmłodzenia i ujędrnienia.

Wskazaniami do wykonania zabiegu kosmetycznego są:

  • zmarszczki,
  • utrata jędrności skóry,
  • utrata napięcia skóry,
  • zniszczona cera, pozbawiona blasku, szara.

Skeyndor Eternal – efekty zabiegu

Zabieg regenerujący sprawia, że skóra po wszystkim jest gładka, wygląda zdrowo i jest odżywiona. Liczba zabiegów zależy od pacjenta i jego potrzeb skóry, jednak już po kilku zabiegach widoczne jest zminimalizowanie zmarszczek oraz przywrócona elastyczność skóry.