Co to jest refleksologia odtruwanie?

Jest to leczniczy masaż stóp, który ma przynieść odprężenie i odreagowanie stresu, ale także poprawę funkcjonowania narządów wewnętrznych. Refleksologia “Odtruwanie” skupia się na pobudzeniu takich punktów umiejscowionych na stopach, które odpowiedzialne są za najważniejsze organy wpływające na szybszą przemianę materii i wydalanie szkodliwych substancji z organizmu. Ten specyficzny masaż stóp ma pobudzić je do efektywniejszej pracy, a tym samym pomóc w leczeniu organizmu.

Do kogo jest skierowane?

Z zabiegu refleksologicznego stóp może skorzystać każdy, niezależnie jakie efekty pragnie uzyskać. Jest to dobry wybór jeśli poszukuje się odprężenia oraz kiedy pragnie się intensywniej zadbać o stopy. O refleksologii nastawionej na odtruwanie powinny pomyśleć osoby odchudzające się, gdyż zadaniem masażu jest przyśpieszenie przemiany materii, a także osoby, które cierpią na różne choroby. W szczególności będą to schorzenia związane z układem pokarmowym, alergiami, wątrobą, trzustką itp.

Jak to wygląda?

Refleksologia skierowana na odtruwanie rozpoczyna się tak samo, jak tradycyjny masaż stóp. Pierwszym etapem jest rozluźnienie mięśni, wymasowanie kostek i każdego obszaru stopy po to, aby móc przejść do właściwego, leczniczego masażu. O ile w tradycyjnym postępowaniu refleksologicznym pobudzane są wszystkie receptory, w tym zabiegu ważna jest odpowiednia kolejność. Na początek uciskane są punkty odpowiadające za pracę układu wydalniczego, a więc nerek i pęcherza moczowego. Następnie przechodzi się do organów odpowiadających za koordynację i prawidłową pracę wszystkich narządów. Kolejne punkty refleksologiczne, o które należy zadbać, to kolejno: wątroba, żołądek, trzustka i jelita. Masażysta nie zapomina także o układzie limfatycznym, który produkuje przeciwciała niezbędne przy przeprowadzaniu detoksu organizmu. Masaż kończy się technikami relaksacyjnymi, które maja przynieść ulgę i odprężenie.

Co uzyskujemy?

Poza ogólną poprawą samopoczucia klient powinien zauważyć lepsze funkcjonowanie organizmu. Zwiększona perystaltykę jelit, częstsze oddawanie moczu i zwiększoną przemianę materii. Refleksologia stóp skupiona na odtruwaniu powinna przyśpieszyć proces oczyszczania się organizmu. W efekcie, po kilku zabiegach, osoby korzystające z tego zabiegu powinny czuć się lekko, a ich skóra powinna być oczyszczona i promienniejsza.

Cena masażu:

  • 80 zł

Osoby chętne do skorzystania z refleksologicznego masażu stóp, ukierunkowanego na odtruwanie mogą wykonać go w naszym ośrodku Anlaya Day Spa.

Zapraszamy wszystkie osoby zamieszkałe w Warszawie i jej okolicach do skorzystania z z tego zabiegu. Najbliżej naszego ośrodka położone są:

  • Michalin

  • Karczew

  • Anin

  • Falenica

Osoby pochodzące z tych miejscowości w celu odwiedzenia naszego Spa powinny kierować się do Józefowa, w którym znajduje się nasz ośrodek

Nasze usługi oferujemy także klientom z Otwocka, a także Warszawy i jej okolic. Najłatwiej dojechać z miejsc, takich jak:

  • Sulejówek

  • Wawer

  • Międzylesie

Każdy odwiedzający nas klient zostanie obsłużony na najwyższym poziomie.