Masaż stemplami permanent contour

Innowacyjny w kulturze europejskiej masaż, wykonywany przy zastosowaniu specjalnego urządzenia Permanent Contour, idealny do zastosowania zarówno na powierzchni całego ciała, jak i w obszarze twarzy. Podczas zabiegu stosuje się specjalne stemple na skórę, woreczki ziołowe, olejki, w tym między innymi sezamowy, migdałowy oraz sojowy, a także zbierane ręcznie kwiaty, pochodzące z najczystszych zakątków świata. Zabieg ten wpływa na regenerację skóry, jej optymalne nawilżenie, a dobór odpowiednich składników dostosowany jest do indywidualnych potrzeb skóry.

Komu polecany jest zabieg?

Skorzystanie z masażu stemplami Permanent Contour polecane jest wszystkim osobom bez względu na rodzaj skóry, gdyż składniki aktywne stosowane podczas zabiegu dobierane są według indywidualnych cech oraz potrzeb skóry. Zabieg ten doskonale wpływa na:

  • regenerację skóry zmęczonej
  • oczyszczenie i wygładzenie twarzy
  • intensywne nawilżenie skóry przesuszonej
  • ukojenie podrażnień
  • wyrównanie kolorytu
  • redukcję oznak starzenia się skóry, ujędrnienie i uelastycznienie skóry
  • krążenie oraz metabolizm komórkowy

Wszystkie osoby, które pragną optymalnie pielęgnować swoją skórę, a także potrzebują odrobiny relaksu i odprężenia, będa zadowolone z masażu, który dodatkowo zapewni doznań estetycznych, a także zapachowych, dzięki przezroczystemu materiałowi, który pozwala nie tylko zobaczyć, ale także poczuć mieszankę ziół i kwiatów.

Na czym polega zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra wymaga odpowiedniego przygotowania. Jej powierzchnia pocierana jest wilgotnym woreczkiem wypełnionym odpowiednio dobraną mieszanką ziół. Następnie aplikowane są olejki. Stemple wypełnione są również odpowiednio dobranymi składnikami o działaniu aktywnym, które podczas wykonywania ruchów masujących, mieszają się ze sobą, uwalniając składniki aktywne, które w kontakcie z substancjami oleistymi są dobrze przyswajane przez skórę. Stemple podłączone są do urządzenia, które dzięki działaniu pary wodnej zapewnia optymalną i stałą temperaturę podczas wykonywania masażu.

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki doborze składników dopasowanym indywidualnie do potrzeb pacjenta, masaż pozwala na pełną regenerację i odżywienie skóry odpowiadając na jej najważniejsze potrzeby.