swieca

Co to jest aromaterapeutyczny ciepłą świecą?

Masaż aromaterapeutyczny wykorzystujący ciepłą świecę to jedna z odmian masażu relaksacyjnego. Wyjątkowość tego zabiegu tkwi w efektach, jakie się uzyskuje. Nie tylko odpręża i rozluźnia spięte mięśnie, ale także dobroczynnie wpływa na stan i wygląd skóry. Wykorzystanie świecy złożonej tylko z naturalnych składników odżywczych działa jak balsam, który dba o całe ciało. Wydobywające się zapachy dodatkowo wyciszają i relaksują pacjenta. Połączenie wszystkich elementów: ciepła, zapachów i delikatnego dotyku sprawia, że wiele osób z chęcią powraca do masażu ciepłą świecą.

Do kogo jest skierowany?

Osoby, które powinny być szczególnie zaciekawione aromaterapeutycznym masażem ciepłą świecą to te, które mają szarą, suchą oraz odwodnioną skórę. Zainteresować powinni się również Ci, którzy cierpią na cellulit i rozstępy. Ciepło rozgrzanej świecy będzie działało kojąco na wszystkie przemęczone i zestresowane osoby. Masaż aromaterapeutyczny ciepłą świecą poleca się również każdemu, kto ma problemy z nerwobólami, nadciśnieniem, bezsennością, a także dolegliwościami pochodzenia menstruacyjnego i menopauzalnego.

Jak to wygląda masaż arometerapeutyczny ciepłą świecą?

Masaż ten ma za zadanie odprężać, dlatego zwraca się dużą uwagę na nastrój, który jest budowany. Klient po ułożeniu na leżance zostaje otoczony zmysłowymi zapachami, które najbardziej mu odpowiadają. Wydobywają się one z zapalonej świecy zbudowanej na bazie wosku pszczelego i oleju kokosowego, a sama intensywność zapachu jest dopasowywana indywidualnie do każdego klienta. Po rozgrzaniu się świecy masażysta wylewa ją na partię ciała klienta, którą ma się zająć. Przez fakt, że jest ona zbudowana tylko i wyłącznie z naturalnych składników, odmiennych od tradycyjnych świec, nie ma możliwości aby nastąpiło jakiekolwiek poparzenie. Gorąca i rozgrzana świeca staje się balsamem i środkiem nawilżającym, niezbędnym do przeprowadzenia masażu aromaterapeutycznego. Masażysta delikatnie i rytmicznie rozprowadza rozgrzaną świecę po ciele, wykonując jednocześnie relaksujący masaż, mający rozluźnić napięte i obolałe mięśnie.

Co uzyskujemy?

Masaż aromaterapeutyczny ciepłą świecą daje efekty przede wszystkim kosmetyczne i relaksacyjne. Ciepło pozwala na wniknięcie aktywnych składników pochodzących z świecy, głęboko w strukturę skóry, zapewniając jej maksymalne odżywienie i nawilżenie. W połączeniu z masażem zyskuje się dodatkowe efekty, takie jak rozbijanie cellulitu oraz zapobieganie rozstępom. Jednocześnie masaż ten, dzięki wydobywającym się aromatom oraz powolnym technikom dotyku, daje rezultaty odprężenia, odblokowania napiętych mięśni i usunięcia stresu. Obniża ciśnienie krwi sprawiając, że jest się wypoczętym.

Ośrodek Spa Anlaya posiada w swojej ofercie aromaterapeutyczny masaż ciepłą świecą oraz inne zabiegi. Na wypróbowanie go zapraszamy do Józefowa, gdzie znajduje się Anlaya Day Spa. Położony jest on między Otwockiem, a Warszawą. Najlepsze połączenie komunikacyjne jest z południowo-wschodnich obszarów Warszawy i jej okolic, takich, jak:

  • Międzylesie
  • Wawer
  • Sulejówek
  • Otwock

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości, znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie naszego ośrodka Spa, takich jak:

  • Falenica
  • Michalin
  • Anin
  • Karczew
Masaż aromaterapeutyczny ciepłą świecą (0,5/1h)

60min - 260 zł

90min - 320 zł