Stylizacja oka

Stylizacja oka

Zabieg stylizacji oka polega na pełnym makijażu tej części twarzy, uwzględniającej przedłużanie rzęs, dobór odpowiedniego kształtu brwi, a także kolorystykę oraz wykonanie makijażu dostosowane do typu urody oraz okoliczności. Stylistka dobiera odpowiedni rodzaj stylizacji oka na co dzień, na specjalne okoliczności, wydarzenia biznesowe, wieczorowe gale czy ślub. W ofercie znajduje się także wykonanie makijażu męskiego, który w wielu okolicznościach okazuje się niezbędny.

Komu polecana jest stylizacja oka?

Stylizacja oka polecana jest wszystkim osobom, bez względu na płeć, wiek czy rodzaj skóry, którym zależy na profesjonalnym i dopracowanym wyglądzie. Powierzenie wykonania makijażu oka profesjonaliście jest niezwykle ważne w przypadku oficjalnych uroczystości. Dobór odpowiedniego makijażu z uwzględnieniem nie tylko okazji, ale również kształtu oka, rysów twarzy i charakteru osoby jest kluczem do osiągnięcia efektownego wyglądu podczas ważnej gali, wieczornej uroczystości czy ślubu.

Na czym polega stylizacja oka?

Wykonanie pełnej stylizacji oka zaczyna się od określenia kształtu,określenia jego wielkości. Jest to niezbędne do tego, aby wybrać makijaż, który uwydatni najlepsze cechy czy ewentualnie optycznie powiększy oko. Jest to również niezbędne pod względem ustalenia wszelkich niedoskonałości, które podczas malowania trzeba będzie zakamuflować. Do takich należy między innymi opadająca powieka. Przy doborze kosmetyków, kolorystyki oraz technik wykonania stylizacji oka, ważną rolę odgrywa również kreacja, z którą wykonany makijaż ma współgrać, a także ocena charakteru osoby. Osoby pewne siebie będą oczekiwały innych rezultatów od tych, które lubią klasykę i skromność.

Jakie są efekty stylizacji oka?

Wykonanie makijażu oka w profesjonalnym salonie pozwala osiągnąć dopracowany efekt, który z pewnością wywoła pozytywne wrażenie. Poprzez dobór odpowiednich kosmetyków, a także precyzyjne skomponowanie całego makijażu sprawi, że zostaną wydobyte i podkreślone wszystkie atuty przy jednoczesnym kamuflażu niedoskonałości.

 

Metoda 1:1

300 zł

Uzupełnianie

150 zł – 200 zł

Metoda objętościowa 3D/4D

400 zł

Uzupełnianie

250 zł

Lifting rzęs

180 zł