Paznokcie żelowe

Paznokcie żelowe to bardzo popularny ostatnimi czasy sposób stylizacji paznokci. Dobrze wykonany, będzie cieszyć oko na długo. Mimo że coraz częściej słyszy się o samodzielnym wykonywaniu manicure, warto wybrać się na ten zabieg profesjonalnego salonu. W naszej klinice stylistka paznokci pomoże podjąć decyzję, na jaki rodzaj paznokci żelowych się zdecydować, dobierze odpowiednią kolorystykę i zdobienia.

Manicure to nie tylko zdobienie, to przede wszystkim pielęgnacja paznokci. Do tego potrzebna jest wiedza, chociażby o prawidłowej budowie paznokcia przedłużanego oraz bardzo dobra technika i doświadczenie. Te cechy posiadają nasze stylistki. W metodzie żelowej bardzo duży wpływ na efekt mają użyte produkty, w naszej klinice używamy tylko specjalistycznych produktów, które zapewniają rewelacyjny wygląd paznokci i trwałość zabiegu.

Paznokcie żelowe mogą być wykonane w kilku wariantach:

  • na naturalnej płytce
  • na formie
  • na tipsie

Sama decydujesz jaka długość będzie dla ciebie odpowiednia. Stylizacja żelem daje bowiem możliwość wydłużenia płytki poprzez formę lub nałożenie żelu na tips. Niezależnie od wybranej formy paznokcie przed tym trzeba przygotować. Procedura jest tu standardowa. Ważnym elementem jest prawidłowe zmatowienie płytki, bo od niego zależy przyczepność żelu. Żel utwardza się przy pomocy lampy UV. Odpowiedniej jakości sprzęt pozwoli na sprawne i szybkie utwardzenie. Przed nałożeniem żelu budującego nadaje się paznokciom docelowy kształt i długość.

Wybór metody żelowej pozwala uzyskać twarde i mocne paznokcie. Możemy także uzyskać długie paznokcie bez konieczności ich zapuszczania. Sposób ten można polecić kobietom chcącym uzyskać piękne i niewyglądające sztucznie paznokcie. Do dyspozycji mamy szeroki wybór kolorów i zdobień. Jeśli znudziły ci się stale odpryskujące i łamiące się paznokcie to ta metoda jest zdecydowanie dla ciebie. Odpowiednio uzupełniane paznokcie będą zdobiły twe dłonie długi czas.