Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla kobiet, które marzą o pięknych, kolorowych paznokciach, bez konieczności ich częstego malowania czy stosowania tipsów. Lakier hybrydowy jest odporny na odpryskiwanie oraz pękanie, dzięki czemu możemy cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem przez długi czas. Świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas wakacyjnych wyjazdów lub ważnych uroczystości.

Pedicure hybrydowy krok po kroku

Pedicure hybrydowy sprawi, że nasze paznokcie będą zachwycały intensywnością barw i pięknym wyglądem, a stopy zyskają gładkość i wyjątkową miękkość. Zabieg ten obejmuje zarówno malowanie paznokci lakierem hybrydowym, jak i typowe czynności towarzyszące klasycznemu pedicure pielęgnacyjnemu:

  • Skrócenie i wymodelowanie kształtu paznokci
  • Usunięcie skórek zachodzących na płytkę paznokcia
  • Likwidacja zrogowaciałego naskórka z podeszwy stóp
  • Nałożenie bazy na paznokcie
  • Dwukrotne pomalowanie paznokci wybranym przez Klientkę lakierem
  • Utwardzenie każdej z warstw lakieru przy pomocy lampy UV
  • Pomalowanie paznokci preparatem utwardzającym i utrwalającym

Pedicure hybrydowy w Anlaya Day Spa

Anlaya Day Spa w Józefowie obok Warszawy i Otwocka poleca swoim Klientkom zabieg pedicure hybrydowego. Nasze doświadczone kosmetyczki wyczarują na Twoich paznokciach oryginalne wzorki lub nadadzą im wymarzony i trwały kolor, a Ty będziesz mogła cieszyć się niezwykle gładkimi, zadbanymi stopami.

Pedicure hybrydowy to niezwykle przyjemny sposób, dzięki któremu zadbasz nie tylko o swoje stopy i paznokcie, ale również o dobre samopoczucie.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Anlaya Day Spa i zapoznania się z bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych do dłoni i stóp.

Pedicure hybrydowy kolor/french

140,00/150,00

Zdjęcie hybrydy/nałożonej w Anlaya Day Spa

50,00/gratis