Czym jest manicure hybrydowy?

Jest to rodzaj stylizacji paznokci, który wykorzystuje mieszankę lakieru do paznokci i specjalnego żelu. Preparat ten utwardzany jest pod lampą UV, dzięki czemu każdy, kto skorzysta z manicure’u hybrydowego może cieszyć się estetycznymi paznokciami przez okres kilku tygodni.

Zalety manicure’u hybrydowego

Niewątpliwą zaletą takiej metody stylizacji paznokci jest ich trwałość oraz ładny, naturalny wygląd. Manicure hybrydowy wykonuje się jedynie na naturalnej płytce paznokcia, dzięki czemu nie ma efektu sztucznie przedłużonych paznokci. Dodatkowo nałożony preparat nie ściera się, nie odpryskuje i nadaje ładny połysk. Trwałość poprawnie przeprowadzanego manicure’u, na zdrowej płytce, utrzymuje się ok. 21 dni. Jest to istotne dla osób, które nie mają czasu na codzienne malowanie paznokci. Ponadto, jeśli zdjęcie manicure’u hybrydowego nastąpi w salonie kosmetycznym, to w żaden sposób nie powinien on uszkodzić i zniszczyć naturalnej płytki.

Jak wykonuje się manicure hybrydowy?  

Metoda ta bazuje na podstawowym manicure’rze. Przeprowadza się zabiegi opiłowywania paznokci, usuwania skórek i polerowania płytek. W kolejnych etapach stylizacji paznokci nakładane są różne preparaty, od baz, po specjalne lakiery. Każda z nałożonych warstw jest utwardzana za pomocą lampy UV. Wbrew opiniom, wykonanie manicure’u hybrydowego nie zajmuje dużo czasu. Z pewnością jest to szybsza metoda niż ta, z wykorzystaniem żelu lub tipsów.

Zdejmowanie manicure’u hybrydowego

Nie poleca się zdejmowania lakiero-żelu za pomocą środków dostępnych w domu. Zwykły zmywacz do paznokci nie rozpuści nałożonego i utwardzonego preparatu. Samodzielne zdejmowanie zazwyczaj kończy się uszkodzeniem płytki paznokcia. Powinien wykonać to profesjonalista, w salonie kosmetycznym. Wykorzysta on specjalny zmywacz na bazie acetonu, który rozpuści i usunie warstwę lakieru.

Manicure hybrydowy daje szansę na uzyskanie nieskazitelnie gładkich, błyszczących i ładnie wyglądających paznokci. Wykonuje się go w profesjonalnych gabinetach, w tym w Anlaya Day Spa. Proponujemy tę usługę każdej kobiecie, która chce spróbować tej formy stylizacji paznokci. Nasz ośrodek działa na terenie Józefowa, blisko takich miejscowości, jak:

  • Karczew
  • Michalin
  • Sulejówek

Dodatkowo bliskie położenie oraz dobre połączenie komunikacyjne, pozwala nam zaprosić wszystkie klientki z Otwocka, Warszawy i okolic. Szczególnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług manicure’u hybrydowego osoby z najbliższych nam dzielnic warszawskich:

  • Wawer
  • Międzylesie
  • Anin
  • Falenica

Manicure hybrydowy kolor/french

110 zł

Zdjęcie hybrydy/nałożonej w Anlaya Day Spa

40 zł / gratis

Naprawa 1 paznokcia

20 zł