spa-cialo

Decleor – Aroma tonic

Do przeprowadzenia tego zabiegu wykorzystuje się aromatyczną maskę wzmacniającą, której składniki umacniają włókna kolagenu i elastyny. Kosmetyk ten wykorzystuje się w pielęgnacji całego ciała, zapobiegając utracie jędrności i przeciwdziałając wiotczeniu. Zabieg ten można stosować samodzielnie bądź w połączeniu z innymi metodami ujędrniającymi. Działa profilaktycznie w przypadku powstawania rozstępów i blizn. Pomaga w modelowaniu sylwetki i przywracaniu skórze blasku. Dodatkowo podczas zastosowania zabiegu Aroma tonic można spodziewać się relaksu, wyciszenia i odprężenia.

Comfort Zone – D-age

Jest to zabieg pielęgnacyjny, intensywnie napinający i ujędrniający skórę, który redukuje objawy starzenia się. Szczególnie poleca się go osobom po ciąży lub intensywnej diecie, kiedy to przywrócenie tkankom odpowiedniego naprężenia jest niezwykle istotne. Zabieg ten ma działanie podobne do drenażu limfatycznego – wspomaga krążenie, łagodzi obrzęki i jest pomocny w leczeniu rozstępów. Wykorzystywane preparaty mają zbawienne działanie na wygląd skóry. Po kuracji jest ona gładka, przyjemna w dotyku i odświeżona.

Comfort Zone – Body strategist + biust

Jest to pielęgnacja skóry biustu, części ciała najbardziej narażonej na utratę jędrności i elastyczności. Duży wpływ ma na to grawitacja i odpowiednia bielizna, jednak zabieg marki Comfort Zone może znacząco zapobiegać tym procesom. Skorzystać z niego mogą wszystkie kobiety – te, które chcą działać profilaktycznie, jak i te, którym zależy na poprawie już zaistniałych zmian. Nie posiada żadnych przeciwwskazań – jest odpowiedni dla delikatnej, cienkiej i wrażliwej skóry. Aktywne składniki tonizuja i nawilżają skórę, czyniąc ją elastyczniejszą i gładszą.

Naturalna pielęgnacja i jędrność skóry, bez wykorzystania żadnych specjalistycznych urządzeń jest możliwa, co udowadniają wszelkie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji w domu. Te wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych działają intensywniej i dogłębniej. Warto ich spróbować, aby przekonać się, że oddanie się w ręce profesjonalisty może przynieść wiele korzyści. Dokonać tego można w Anlaya Day Spa – ośrodku zlokalizowanym w niewielkiej odległości od Warszawy, w którym można oderwać się od codziennych stresów, zregenerować, a przy tym zadbać o wygląd. Doceniają to klienci pochodzący z:

  • Wawra
  • Falenicy
  • Anina
  • Międzylesia

którzy często odwiedzają placówkę Anlaya Spa. Zapraszamy i inne osoby mieszkające na całym obszarze Warszawy i okolic. Swoje zaproszenie kierujemy również do osób spoza Warszawy, a przebywających w pobliżu Józefowa, w takich miejscowościach, jak:

  • Otwock
  • Michalin
  • Karczew
  • Sulejówek