O Anlaya

Anlaya Day Spa & Medical Clinic powstało dzięki magii Japonii i pasji do kosmetologii

Anlaya Day Spa & Medical Clinic to miejsce wyjątkowe, w którym zadbasz o swoje ciało i duszę. Powstało z inicjatywy matki i córki, które połączyła wspólna pasja, wiedza i zainteresowania. Od 2010 roku oferujemy naszym Gościom wyjątkowe usługi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, wizażu i fryzjerstwa.

Anlaya Day Spa & Medical Clinic powstało dzięki fascynacji magią Japonii, jej kulturą oraz zamiłowaniem do azjatyckiego sposobu dbania o ciało. Pasja do kosmetologii sprawia, że miejsce to odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Anlaya to urokliwe spa połączone z kliniką medycyny estetycznej, które wyróżnia się niezapomnianą atmosferą dla każdego, kto pragnie relaksu, ciszy, profesjonalnej pielęgnacji i satysfakcji z najskuteczniejszych metod. Szczególna uwaga przywiązywana jest do uzyskania harmonii ciała i duszy, oddziałując na wszystkie zmysły: dotyk, słuch, smak, wzrok i węch. Inspiracja kulturą azjatycką wpływa na wyjątkowość tego miejsca, gdzie w niespotykany sposób połączono tradycję z luksusową nowoczesnością.

Anlaya Day Spa & Medical Clinic – kim jesteśmy?

Anlaya Day Spa & Medical Clinic to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą ofertę komponujemy w oparciu o oczekiwania naszych Klientów oraz trendy tynkowe. Wśród wielu niezwykle skutecznych zabiegów odnajdą Państwo też te najbardziej innowacyjne, gwarantujące efektywność i bezpieczeństwo, min. Inraceuticals, Cooltech, Vectus, Alma Accent Prime, Plasma IQ,  Dermapen czy Icoone.  Atutem salonu jest wyszkolona i doświadczona kadra, która gwarantuje najwyższej jakości usługi.

Anlaya słynie również z atrakcyjnej oferty fryzjerskiej. Naszym ogromnym atutem jest przede wszystkim dbałość o kondycję włosów i skóry głowy. W naszej klinice rozwijamy nową dziedzinę, jaką jest trychologia, która zajmuje się problemami wypadania włosów oraz chorobami skalpu. Zespół profesjonalistów – lekarze medycyny estetycznej, dermatolog, fryzjerzy – dba o to, by usługi, świadczone w tym zakresie były na najwyższym poziomie.

W naszej klinice odnajdziecie też Państwo wachlarz luksusowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, masaży oraz rytuałów, które ukoją zmysły. Zabiegi zostały skomponowane tak, aby dzięki nim można było osiągnąć jedność ciała i duszy. Pragniemy, aby czas spędzony w tym miejscu służył nie tylko pielęgnacji urody ale stał się rytuałem piękna ,chwilą przyjemności i odprężenia.

SZCZEGÓLNIE POLECAMY

INTRACEUTICALS – skuteczne odżywianie skóry!

OSTATNIE WOLNE TERMINY! Zadzwoń: 600-883-555

NOWOŚĆ: wyjątkowy masaż!