Agnieszka Staszewska – Mistrz fryzjerstwa z 14-letnim doświadczeniem

Specjalizuję się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Ekspert w metamorfozach. Największą radosć zawodową sprawia mi zadowolony klient schodzący z fotela. Wieloletnie doświadczenie zdobywałam przy pracy z modelkami na wybiegach i pokazach mody.Instruktor/szkoleniowiec znanej marki fryzjreskiej.Moja pasja to mój zawód.

Anna Białecka – Ekspert Kosmetyki Estetycznej

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, uczestniczka wielu seminariów i konferencji naukowych w kraju i zagranicą. Posiada wiele Dyplomów i Certyfikatów. Specjalistka z zakresu kosmetyki estetycznej. Potrafi znaleźć rozwiązanie dla najbardziej skomplikowanych problemów skórnych. Expert w elektrokoagulacji, zabiegach Intraceuticals i peelingach.

Karolina Wieczorkowska – Ekspert Kosmetyki Estetycznej

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o specjalizacji kosmetologia estetyczna. Kosmetologia od zawsze była moją pasją, z przyjemnością przenoszę klienta w świat aromaterapii oraz niezwykłych doznań. Zajmuje się kompleksową pielęgnacją twarzy tworząc programy do walki z niedoskonałościami skóry. Ekspert w walce z nadwagą oraz celulitem przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii – ICOONE. Specjalistka w przeprowadzaniu zabiegów depilacji laserowej laserem LightSheer. Dba o oprawę oczu wykonując przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1 do 1. Chętnie służy pomocą w doborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji domowej.
W zabiegach wykorzystuje aparaturę mezoterapii bezigłowej, mikrodermabrazji diamentowej, Intraceuticals oraz Icoone.

Iwona Płochocka – Ekspert Kosmetyki Estetycznej

Jestem absolwentką studiów magisterskich w Wyższej Szkole Zaodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na wydziale kosmetyka estetyczna. O wyborze studiów zdecydowała moja pasja do kosmetyki. Wykonuję zabiegi na twarz i ciało zrówno z kosmetyki białej jak i nowoczesne technologie, które są dostępne w naszej klinice. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w seminariach i warsztatach. Poza tym, że jestem kosmetologiem jestem linergistką. Szkolę się z makijażu permanentnego, ponieważ chcę sprawiać aby każda kobieta czuła się piękną. Moja praca jest moją pasją i daję mi ogromną satysfakcję oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Aneta Prus – stylista paznokci podolog

Joanna Olszewska – kosmetolog

Iga Smoleńska – kosmetolog

Kosmetyką zajmuje się od 2007, ukończyłam dwuletnie studium policealne, w 2018 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku: Kosmetologia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Beaty Mydłowskiej.

Praca jest moją pasją i hobby, obowiązki wykonuje z radością, do każdego klienta podchodzę indywidualnie a w wykonywane zabiegi wkładam  całe serce. Specjalizuje się w depilacji /epilacji laserowej i zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

Ewa Żelazko – fryzjer