Makijaż permanentny

Jest to rodzaj trwałego makijażu, dokonywanego poprzez wprowadzenie odpowiedniego barwnika pod skórę. Utrzymuje się one kilka lat. Wykonanie makijażu permanentnego sprawdza się w przypadku osób zapracowanych, które nie mają czasu na codzienne malowanie się bądź w przypadku korekcji konturów ust czy brwi. Ten rodzaj upiększania twarz, przeprowadzony profesjonalnie.

Makijaż okolicznościowy

Istnieje wiele okazji, kiedy pragniemy wyglądać perfekcyjnie. Wizażyści i kosmetyczki z naszej kliniki Anlaya Day SPA sprawią, że będziesz wyglądać korzystnie w każdej sytuacji. W naszej szerokiej ofercie makijaży znajdziesz propozycje profesjonalnego makijażu dziennego, wieczorowego, na studniówkę, ślubnego czy męskiego.

Makijaż dzienny

Delikatny makijaż dzienny subtelnie zatuszuje niedoskonałości naszej twarzy i wyeksponuje to, co w niej najpiękniejsze, dając przy tym bardzo naturalny efekt. Tego rodzaju make-up świetnie sprawdzi się na co dzień oraz podczas uroczystości, które wymagają od nas stonowanego makijażu. Wbrew pozorom, jego wykonanie nie jest łatwym zadaniem. W trakcie robienia dziennego, lekkiego makijażu łatwo o przekroczenie granicy umiaru i naturalności. Często również nie wiemy, jakich kosmetyków użyć, by podkreślić walory naszej urody, np. kolor tęczówek, a ukryć jej wady.

Makijaż biznesowy

Spotkania z klientami, konferencje i szkolenia to sytuacje, które wymagają od nas odpowiednich przygotowań, nie tylko tych merytorycznych. Zadbany wygląd jest kobiecą wizytówką i potrafi zaprocentować również w sferze zawodowej, dlatego tuż przed ważnym spotkaniem czy rozmową warto poświęcić swój czas na staranny makijaż biznesowy. Tego rodzaju make-up musi jednak sprostać pewnym wymogom formalnym. Podstawową zasadą makijażu biznesowego jest umiar. Mocny, ekstrawagancki, kolorowy make-up zostawmy na inne okazje.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy świetnie sprawdzi się przy tzw. wielkich wyjściach. Takie okazje pozwalają nam na sporą dozę szaleństwa przy doborze kosmetyków. Wieczorowy make-up powinien być wyrazisty i widoczny. Możemy eksperymentować z kolorami cieni i szminek, rozświetlaczem oraz brokatem. Odważniejsze panie często wzbogacają swój imprezowy makijaż sztucznymi rzęsami i cyrkoniami. Przy wykonywaniu mocnego make-upu łatwo jednak przekroczyć granicę dobrego smaku. Udany makijaż wieczorowy podkreśli nasze piękno bez tworzenia efektu sztucznej maski.  Musi być także niezwykle trwały, aby przetrwać żywiołowe, wielogodzinne tańce na parkiecie. W przypadku ważnych uroczystości, podczas których pragniemy zachwycić swoim wyglądem, warto skorzystać.

Makijaż ślubny

Dzień ślubu to niezwykłe, wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie dla panny młodej. Podczas uroczystości uwaga wszystkich gości skupiona jest właśnie na niej. Bardzo ważne jest, aby tego dnia kobieta czuła się wyjątkowo i pięknie, ale też pewnie i komfortowo. Bardzo ważną rolę pełni makijaż, który nie tylko powinien zakryć wszelkie niedoskonałości, ale także podkreślić urodę panny młodej i stanowić dobrze dopasowaną całość ze ślubną stylizacją.

Makijaż męski

W obecnych czasach atrakcyjny, zadbany wygląd jest pożądany również wśród panów. Męski makijaż nie jest zatem niczym dziwnym ani niestosownym. Służy on podkreśleniu atutów twarzy oraz ukryciu jej niedoskonałości. Po kosmetyki do make-upu sięgają zwykle panowie, od których atrakcyjność fizyczna jest wręcz wymagana, np. aktorzy czy modele. Męski makijaż jest nieoceniony przy ważnych okazjach, takich jak: śluby czy bale. Pozwoli podkreślić rysy twarzy i dodać jej świeżości, zmatowić cerę oraz zakamuflować oznaki zmęczenia czy nieestetyczne wypryski. Umiejętnie zastosowany puder, korektor lub podkład może zdziałać cuda na męskiej twarzy również na co dzień. Make-up przeznaczony dla mężczyzn powinien być przede wszystkim niezwykle delikatny i dyskretny. Zanim zdecydujemy się wykonać go samodzielnie, warto skorzystać z usług doświadczonego wizażysty, który krok po kroku objaśni nam technikę wykonywania makijażu.

Indywidualne lekcje i kursy makijażu

Proponujemy Państwu uczestnictwo w indywidualnym kursie makijażu, który poświęcony będzie samodzielnej nauce technik makijażowych, dopasowanych do klientki – jej urody oraz stylu życia. Proponujemy uczestnictwo w dwudniowym szkoleniu.

Brwi cieniowanie

800,00

Brwi ombre/pudrowane/włoskowe

900

Oczy kreska dolna

400,00

Oczy kreska górna 

700,00

Oczy zagęszczone linii rzęs

550,00

Usta 3D, ombre, lips

1100,00

Kontur ust wypełnienie - cieniowanie cieniowanie

1000

Kontur ustcieniowanie

600

Lip light rozświetlenie nad konturem ust cieniowanie

150

Makijaż ślubnycieniowanie

300

Makijaż sylwestrowy, dzienny, biznesowy, wieczorowy, okolicznościowycieniowanie

250

Męskicieniowanie

300