“Stylowe zakupy” – skorzystaj z rabatu na odrobię luksusu

Manicure, masaż relaksacyjny, a może nowa dieta? Zrób coś dla siebie, kwiecień może być miesiącem zmian! Wiosna sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań, warto szczególnie zadbać o siebie i pewnym krokiem wyjść z zimowej aury.  Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych rabatów oferowanych przez Anlaya Day Spa w ramach Akcji Promocyjnej „Stylowe zakupy”.

Jak co roku Anlaya Day Spa jest jednym z Partnerów Akcji Promocyjnej „Stylowe zakupy” organizowanej przez Wydawnictwo Bauer, wydawcę miesięcznika „Twój STYL” oraz dwutygodnika „GRAZIA”.

Ale o co chodzi?

„Stylowe zakupy”  to największa akcja rabatowa w Polsce skupiająca czołowe firmy z dziedzin: moda, uroda, urządzanie wnętrz. Akcja podzielona jest na dwa etapy:

  •         10-12 kwietnia, co daje 3 dni rabatu na zakupy;
  •         10-17 kwietnia, umożliwia cały tydzień rabatów na usługi.

Podczas tygodniowego rabatu na usługi można skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej i podarować sobie chwile relaksu i odprężenia m.in. w Anlaya Day Spa.

Jak skorzystać z rabatu w Anlaya Day Spa?

Wystarczy kupić kwietniowe wydanie magazynu „Twój STYL” lub  kwietniowe wydanie magazynu „GRAZIA” i zachować zamieszczony w nich kupon rabatowy, następnie okazać w dniach 10-17 kwietnia 2015 roku przy zakupie wybranej usługi w Anlaya Day Spa.

Każdy kupon rabatowy może być wykorzystany przez Uczestnika akcji tylko jeden raz i w ramach jednego zakupu; rabat nie łączy się z innymi promocjami, nie kumuluje się z innymi zniżkami ani z kuponami rabatowymi.